hakkımızda

          Crypto Gold Merkezi Almanya’da Olup Coin Üretimi Yapan Network Marketing Şirketidir. Crypto Gold Şirketi Bitcoin , Ethereum , Litecoin , Dash , Zcash , Coinlerinin Üretimini Yaparak Yatırımcılarına Kazanç Sağlar. Crypto Gold Şirketine Yatırım Yaptığınızda Şirket Size Hangi Coin Üretimini Yapmak İstediğinizi Sorar Sizde Belirlemiş Olduğunuz Coine Yatırım Yaparak Kazanç Sağlamaya Başlarsınız. Crypto Gold Şirketinin Coin Üretimini Network Marketing Sektöründe Yapmasının Sebebi Coin Üretiminin Elektrik ,Havalandırma, Mekan, Ekipmanlar Maliyetinin Yüksek Olmasıdır. Toplu Olarak Üretim Yapıldığında Maliyetinin Daha Aza İndirilerek İştirakçilerin Daha Fazla Kazandığını Gören Crypto Gold  Yöneticileri Yatırım Alarak Üretim Yapma kararı Almıştır. Reklam Giderlerinin Yüksek Olduğu ve Etkisinin Az Olduğu Yeni Dünya Düzeninde Network Marketing (Ağ Pazarlama) Yöntemini Kullanarakta Crypto Gold Reklam Ağını Oluşturmaktadır.Network Marketing Kazanç Planı Olarakta Binary Sistem Kullanmaktadır.

Bu madencilik havuzlarından hisse satın aldığınızda, aslında satın aldığınız şey, ömür boyu kiralanan BTC, ETH, ZCASH, DASH ya da Litecoin madencilik cihazları.
Satın aldığınız her bir hisse için, sunduğumuz havuzdan seçtiğiniz tüm Kripto Para Birimlerinden gelir payı alacaksınız. Bu komisyonlar size günlük olarak ödenecektir. Her bir havuzun bakım, elektrik, soğutma ve sair masrafları için gelirinizin belirli bir yüzdesi kullanılacaktır. Bu oran her havuzda farklı olabilir.
Madencilik havuzu hissesi satın alan her kişi madencilik faaliyetlerinin günlük karından pay alacaktır. Bu günlük karlar, yapılan madencilik işlerinden elde edilen karlar ve her bir havuzda bulunan toplam hisse sayısına göre değişmektedir. Satın aldığınız her bir hisse için ömür boyu günlük kar payı alacaksınız.
Ödeme planımızın bu kadar heyecan verici olmasının nedeni, bu fırsatı paylaştığınız HER BİR kişi için size komisyon ödenecek olması. Madencilik havuzundan onlar Bitcoin kazanırken, siz de bunun belirli bir yüzdesini kazanacaksınız. Kazanacağınız yüzde organizasyon yapınız içerisinde hangi seviyede olduklarına bağlı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir