Kazanç Planı

 

     Crypto Gold Kazanç Planı Binary Sistemdir.

1. İKİLİ EKİP DEVRE PRİMİ

$79 değerinde Bitcoin karşılığında programa katıldığınızda, İkili Ağaç Yapısında size bir pozisyon verilecektir. Bu pozisyon, en az $500 değerinde 1 adet hisse satın almadan etkinleştirilmeyecektir. $50 ile başlayabilirsiniz.
Etkinleştirildiğinizde yeni üye kaydı yapmaya başlayabilirsiniz ve CryptoGold’a tanıştırdığınız her kişi sizin ya SOL EKİBİNİZE ya da SAĞ EKİBİNİZE yerleştirilir.
Hak kazanmak için yapmanız gereken sadece kişisel olarak tanıştırdığınız bir kişinin sol, bir kişinin de sağınıza yerleştirilmesi. Bunu yaptıktan sonra ikili komisyonlarını almaya hak kazanacaksınız.
• İkili ağacınızda satılan her bir $500 değerindeki tam hisse için size 5 Kredi verilecektir.
• Satılan her bir $100 değerindeki tam hisse için size 1 Kredi verilecektir.
• Satılan her bir $50 değerindeki tam hisse için size 0.5 Kredi verilecektir.

 

Solda 25 Kredi + Sağda 25 Kredi = 1 DEVRE

1 DEVRE = $200 (değerinde Bitcoin)

 

Sol ve sağ bacaklarınızdaki tüm satışlar (doğrudan sizin tarafından tanıştırılmayıp, dolaylı yoldan sizin alt kademelerinizde olanlar dahil), sizin toplam ikili hacminize dahil edilir. Günde kaç devre? – Günde kaç devre yapabileceğiniz sizin kendi kademenize bağlıdır.

 

2. İKİLİ EŞLEŞTİRME PRİMİ

 

Her bir $200’lık devre için, azami 8 seviye / kademeye kadar üst sıranızda bulunanlara ayrıca $80 ödenmektedir. İlk seviye için hak kazanmanıza gerek yok, çünkü tüm üyeler otomatik olarak Gümüş kademesinden başlar.
3. seviye eşleştirmelerden para kazanmak için Altın kademesine geçmeye hak kazanmanız gerekir; 5. seviye için platin, son olarak da 6. seviye eşleşmelerinden para kazanmak için elmas, 8. seviyeden ise beyaz elmas kademesine geçmeniz gerekir.
*Bu eşleşme primleri için hak kazanmış olmanız gerekir, ancak şirket için herhangi bir kırılma olmamaktadır, çünkü üst sıranızdaki bir sonraki kademeye bakarken dinamik sıkıştırma kullanmaktayız. Yani, sizi bizimle tanıştıran kişinin hak kazanmamış olması halinde bile, biz, ödenecek hak kazanan 4 kişi bulana kadar onun üst sıra organizasyonuna da bakacağız.

 

 

3. ÜST SEVİYE PRİMLERİ

Bu Üst Seviye Planı sonsuz sayıda seviye üzerinden ödeme yapar ve siz, kişisel olarak tanıştırdığınız ekip üyelerinizin bulunduğu seviye üzerinden kazanırsınız. Kaç kişi kayıt ettirdiğinize dayanan olası 4 ekip bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Alt Sıra Ekibi 1: Tam Hisse
Şahsen kaydını yaptırdığınız ve en az 1 madencilik hissesi alan ilk iki kişi 1. Alt Sıra Ekibinize yerleştirilir. İlk satın aldıkları TAM HİSSELER üzerinden (sadece tam hisseler) %6 prim kazanırsınız. 1. Alt Sıra Ekibiniz üzerinden (bu iki kişinin altında) herhangi başka bir komisyon kazanmayacaksınız. Her şey, hak kazanan üst sırada ya da sizin üzerinizdeki üst sıralarda toplanır.

 

 

 

 

 

 

Alt Sıra Ekibi 2: Tam Hisse
Şahsen kaydını yaptırdığınız ve en az 1 madencilik hissesi alan 3., 4. ve 5. kişiler 2. Alt Sıra Ekibinize yerleştirilir.
Tüm Tam Hisse alımlarından %7 prim kazanırsınız. Bunun yanı sıra, onların da şahsen tanıştırdığı ilk iki kişi üzerinden %1 Üst Seviye Primi alacaksınız. Ayrıca, sonsuz sayıda seviye üzerinden onların da şahsen tanıştırdığı ilk iki kişi üzerinden, vs. bu primi alacaksınız.

 

 

 

 

 

 

 

Alt Sıra Ekibi 3: Tam Hisse
Şahsen kaydını yaptırdığınız ve en az 1 madencilik hissesi alan 6., 7. ve 8. kişiler 3. Alt Sıra Ekibinize yerleştirilir.
Tüm Tam Hisse alımlarından %8 prim kazanırsınız. Bunun yanı sıra, onların da şahsen tanıştırdığı ilk iki kişi üzerinden %2 Üst Seviye Primi alacaksınız. Ayrıca, sonsuz sayıda seviye üzerinden onların da şahsen tanıştırdığı ilk iki kişi üzerinden, vs. bu primi alacaksınız (2. Ekip gibi).
Buna ilaveten, 3. Ekibinizdeki üyelerin şahsen tanıştırdığı 3., 4. ve 5. Madencilerinden de %1 Üst Seviye Primi alacaksınız. Bu da, 3., 4. ve 5. üyeler için aynı şekilde sonsuz sayıda seviyede devam eder.

ALT SIRA EKİBİ 4: TAM HİSSE

 

 

 

 

 

 

 

Şahsen 9. ve 9. sonrasında her bir üyeye kayıt yaptırdığınız zaman, bunların her biri 4. Alt Sıra Ekibinize yerleştirilecektir.
Tüm Tam Hisse alımlarından %9 prim kazanırsınız. Bunun yanı sıra, onların da şahsen tanıştırdığı ilk iki kişi üzerinden %3 Üst Seviye Primi alacaksınız. Ayrıca, sonsuz sayıda seviye üzerinden onların da şahsen tanıştırdığı ilk iki kişi üzerinden, vs. bu primi alacaksınız.
Buna ilaveten, 4. Ekibinizdeki üyelerin şahsen tanıştırdığı 3., 4. ve 5. Madencilerinden de %2 Üst Seviye Primi alacaksınız. Bu da, 3., 4. ve 5. üyeler için aynı şekilde sonsuz sayıda seviyede devam eder.
Ayrıca, 4. Ekibinizdeki üyelerin şahsen tanıştırdığı 6., 7. ve 8. Madencilerinden de %1 Üst Seviye Primi alacaksınız. Bu da, 6., 7. ve 8. üyeler için aynı şekilde sonsuz sayıda seviyede devam eder.

*NESİLSEL PRİMLER: (TAM HİSSELER)

4. Ekibinizden herhangi bir kişi kendi 4. Ekibini başlattığında, standart üst seviye yapısında engellenmiş olacaksınız. Bu yüzden, size prim ödemeye devam etmemiz için, 3 Nesilsel Prim Sistemine, hacmin tamamı üzerinde, %2 daha ekliyoruz. Nesilsel Prim Sistemimiz aşağıda belirtilen şekilde çalışıyor:
Nesil 1 = %1 (Ekip 4’ün Ekip 4’ü)
• 4. Ekibinizde şahsen tanıştırdığınız üyelerden herhangi bir kişi kendi 9. Üyesini kayıt ettirip, kendi 4. Ekibini oluşturduğunda, tüm bu üyelerin HER alım ve tekrar alımı üzerinden ayrıca %1 komisyon kazanacaksınız.
Nesil 2 = %0.5 (Ekip 4’ün Ekip 4’ünün Ekip 4’ü)
• 4. Ekibinizde şahsen tanıştırdığınız üyelerden herhangi bir kişi kendi 9. Üyesini kayıt ettirip, kendi 4. Ekibini oluşturduğunda, ve bu ikinci 4. Ekipten herhangi bir kişi de 9. ve sonraki üyelerini kayıt ettirip kendi 4. Ekibini oluşturduğunda, tüm bu üyelerin HER alım ve tekrar alımı üzerinden ayrıca %0.5 komisyon kazanacaksınız.
Nesil 3 = %0.5 (Ekip 4’ün Ekip 4’ünün Ekip 4’ünün Ekip 4’ü)
• Son olarak, bir nesil daha ileri gidiyoruz. Yani, 4. Ekibinizde şahsen tanıştırdığınız herhangi bir kişinin kendi 4. Ekibini oluşturması, buradan bir kişinin kendi 4. Ekibini oluşturması ve buradan da bir kişinin kendi 4. Ekibini oluşturması halinde (9. ve sonraki üyelerini kaydettirip), tüm bu üyelerin HER alım ve tekrar alımı üzerinden ayrıca %0.5 komisyon daha kazanacaksınız. Bu size biraz karmaşık gelebilir, ancak endişelenmeyin – biz her şeyi takip ediyoruz. Sizin sadece ekibinizin büyümesine yardımcı olmak üzerine odaklanmanız gerekiyor. Biz tüm komisyonları hesaplarız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir